
Enklawa Ursynów – Raport listopad '26
ul. Kłobucka 23
Ursynów, Warszawa
Home Invest Sp. z o.o.Średnia cena za m²
17 930 zł/m²
Zmiany cen ofert
▲ 0
▼ −7
średnio 0% (−1 zł)
ofert podrożało / potaniało od 3.08.2026
Ceny od
760 587 zł
Dostępna oferta
25 / 183
14% w ofercie · 158 sprzedanych
Zaawansowanie budowy
Gotowa
I kwartał 2024
Rozpoczęcie budowy
I kwartał 2026
Zakończenie budowy
Rozkład dostępnych ofert
Struktura podaży według wielkości mieszkań — ile lokali było na starcie, ile zostało, a ile już sprzedano.
Kawalerkido 35 m² · 7% lokali
0/12(100%)
2 pokoje35-55 m² · 51% lokali
18/93(81%)
3 pokoje55-70 m² · 25% lokali
6/45(87%)
4+ pokojepowyżej 70 m² · 18% lokali
1/33(97%)
Co to mówi o inwestycji
- 1 pokój schodzą najszybciej — sprzedane 12 z 12.
- Największa dostępna podaż to 2 pokoje (18 w ofercie).
Ceny mieszkań w tej inwestycji według liczby pokoi
Cena za całe mieszkanie, tylko lokale dostępne w sprzedaży. Skala taka sama jak w „Projektach w okolicy” niżej — można porównać.
2 pokoje
16 ofert
789 tys.–847 tys.
połowa ofert, zł
80% ofertśrodkowa połowa ofertmediana
Tabela lokali
Wszystkie lokale inwestycji według układu (kolumny) i piętra (wiersze). Kwadraciki na kaflu to wszystkie lokale z danego piętra i układu — kliknij kafel albo najedź na , żeby przejrzeć ich rzuty i szczegóły.
| Piętro | 2 pokoje33–34 m² | 2 pokoje42–43 m² | 2 pokoje45–47 m² | 2 pokoje47 m² | 3 pokoje49–51 m² | 3 pokoje53 m² | 3 pokoje55–56 m² | 3 pokoje57 m² | 3 pokoje61 m² | 3 pokoje63–65 m² | 3 pokoje66 m² | 4 pokoje72–73 m² | 4 pokoje75 m² | 4 pokoje82–83 m² | 5 pokoi97 m² |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kuchnia | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks |
| Parter | |||||||||||||||
| I | |||||||||||||||
| II | |||||||||||||||
| III | |||||||||||||||
| IV | |||||||||||||||
| V | |||||||||||||||
| VI |
Kolumna to układ: liczba pokoi i metraż. Lokale z tą samą liczbą pokoi, których metraże różnią się najwyżej o 2 m² (±1 m²), łączymy w jedną kolumnę. Kafel pokazuje pierwszy lokal w sprzedaży (gdy takiego nie ma — pierwszy z komórki). Cena przy lokalach w sprzedaży i zarezerwowanych to cena ofertowa; przy sprzedanych pokazujemy ją tylko w chmurce (ostatnia znana).
Cena za m² według metrażu
183 ofert · najedź na kropkę po szczegóły, kliknij, by otworzyć ofertę
Poziom dostępnych ofert w czasie
Liczba dostępnych mieszkań tydzień po tygodniu od 3 sie.
17 dostępnych ofert dziś
Tempo sprzedaży
Ile lokali już sprzedano i jakie mieszkania schodzą z oferty miesiąc po miesiącu.
158 z 183 sprzedanych
86%
Średnio 11,3 lokali na tydzień od początku pomiaru.
Mieszkania schodzące z oferty i wracające — miesiąc po miesiącu
Razem: zeszło 28 (w tym sprzedane 16) · wróciło 8 · netto −20
2 pokoje
13 zeszło
w tym sprzedane: 9
▲ 5 wróciło · netto −8
3 pokoje
13 zeszło
w tym sprzedane: 7
▲ 2 wróciło · netto −11
4+ pokoje
2 zeszło
w tym sprzedane: 0
▲ 1 wróciło · netto −1
w dół = mieszkania, które w danym miesiącu zeszły z oferty (pełny kolor — sprzedane, jasny — zarezerwowane) · w górę = wróciły do oferty, to głównie zerwane lub wygasłe rezerwacje · czarna kreska = netto · kolor = liczba pokoi · lokal liczony raz w miesiącu, per saldo
Cena inwestycji na tle konkurencji i transakcji
800 transakcji w okolicy (promień ~1 km, ostatnie 2 lata)
Powyżej cen okolicy
17 930 zł/m² oferty vs 16 710 zł/m² w okolicy (+7%)
Transakcje w okolicy
| Budynek | Transakcje | Mediana zł/m² | vs oferta |
|---|---|---|---|
| Kłobucka 8B · 522 m | 48 | 84 | -100% |
| ul. Komputerowa 8 · 848 m | 37 | 16 234 | -10% |
| Obrzeżna 3 · 735 m | 30 | 198 | -99% |
| ul. Obrzeżna 1A · 438 m | 29 | 477 | -97% |
| Cybernetyki 7F · 708 m | 29 | 18 941 | +6% |
| Cybernetyki 7D · 755 m | 28 | 10 012 | -44% |
| ul. Kłobucka 23B · 121 m | 25 | 524 | -97% |
| ul. Jurajska 3 · 620 m | 25 | 318 | -98% |
| ul. Kłobucka 8A · 574 m | 23 | 73 | -100% |
| ul. Obrzeżna 1D · 625 m | 22 | 8 351 | -53% |
| ul. Kłobucka 23D · 83 m | 21 | 16 710 | -7% |
| ul. Cybernetyki 7H · 635 m | 20 | 16 593 | -8% |
Projekty w okolicy
Inne inwestycje z mieszkaniami w sprzedaży w promieniu 500 m i 1 km od tej inwestycji.
- W promieniu 500 m jest 8 inwestycji z 261 mieszkaniami w sprzedaży.
- W promieniu 1 km jest 13 inwestycji z 323 mieszkaniami w sprzedaży.
Ceny mieszkań w promieniu 500 m według liczby pokoi
Kawalerki
24 ofert
531 tys.–541 tys.
połowa ofert, zł
2 pokoje
72 ofert
tu: 16
721 tys.–813 tys.
ta inwestycja: 789 tys.–847 tys.
3 pokoje
125 ofert
946 tys.–988 tys.
połowa ofert, zł
4+ pokoje
40 ofert
1,05 mln–1,36 mln
połowa ofert, zł
inwestycje w okolicyta inwestycja (bledszy pasek)80% ofertśrodkowa połowa ofertmediana
Inwestycje w promieniu 500 m

Osiedle Bokserska 71 Etap 2 Faza 2
Dom Development S.A.
Ursynów · 190 m
- Oferta
- 94 / 90
- Średnia cena za m²
18 138 zł/m²
- Bilans zmian cen
▲ +1 121▼ −0
- Cena od
- 529 173 zł
Osiedle Bokserska 71
Dom Development S.A.
Ursynów · 190 m
- Oferta
- 475 / 297
- Średnia cena za m²
17 740 zł/m²
- Bilans zmian cen
▲ +0▼ −70
- Cena od
- 522 586 zł

Osiedle Bokserska 71 etap II
Dom Development S.A.
Ursynów · 240 m
- Oferta
- 72 / 71
- Średnia cena za m²
16 550 zł/m²
- Bilans zmian cen
▲ +0▼ −0
- Cena od
- 1 011 867 zł
Hi Mokotów
Cordia Polska
Warszawa · 270 m
- Oferta
- 10 / 0
- Średnia cena za m²
19 414 zł/m²
- Bilans zmian cen
▲ +0▼ −0
- Cena od
- 684 201 zł
Hi Mokotów
Cordia Polska
Ursynów · 270 m
- Oferta
- 26 / 0
- Średnia cena za m²
13 863 zł/m²
- Bilans zmian cen
▲ +0▼ −0
- Cena od
- 684 201 zł
Osiedle Bokserska II
Ursynów · 270 m
- Oferta
- 6 / 0
- Średnia cena za m²
15 891 zł/m²
- Bilans zmian cen
▲ +0▼ −0
- Cena od
- 718 517 zł
Osiedle Bokserska II
Warszawa · 270 m
- Oferta
- 5 / 0
- Średnia cena za m²
17 205 zł/m²
- Bilans zmian cen
▲ +0▼ −0
- Cena od
- 753 077 zł

Hi Mokotów
Cordia Polska
Ursynów · 270 m
- Oferta
- 207 / 165
- Średnia cena za m²
20 608 zł/m²
- Bilans zmian cen
▲ +807▼ −82
- Cena od
- 692 220 zł
Liczymy aktywne oferty mieszkań na sprzedaż w Yandoo; inwestycja trafia do promienia według położenia jej pinu. Grupa pokoi z mniej niż 3 ofertami z ceną (metrażem, ceną za m²) nie ma paska. Najedź na punkt na mapie, by zobaczyć inwestycję, kliknij, by ją otworzyć.
Dane pochodzą z ofert inwestycji (dostępne i archiwalne) oraz z transakcji w okolicy (rejestr cen nieruchomości, promień ~1 km, ostatnie 2 lata). To ceny ofertowe, nie transakcyjne.