Nordic Bemowo – Raport listopad '26
Bemowo, Warszawa
YIT Development Sp. z o.o.Średnia cena za m²
20 931 zł/m²
Zmiany cen ofert
▲ +3
średnio +36,3% (+268 tys. zł)
▼ 0
ofert podrożało / potaniało od 3.08.2026
Ceny od
760 644 zł
Dostępna oferta
8 / 27
30% w ofercie · 19 sprzedanych
Zaawansowanie budowy
Brak danych o harmonogramie budowy.
Rozkład dostępnych ofert
Struktura podaży według wielkości mieszkań — ile lokali było na starcie, ile zostało, a ile już sprzedano.
Kawalerkido 35 m² · 4% lokali
1/1(0%)
2 pokoje35-55 m² · 59% lokali
4/16(75%)
3 pokoje55-70 m² · 22% lokali
1/6(83%)
4+ pokojepowyżej 70 m² · 15% lokali
2/4(50%)
Co to mówi o inwestycji
- 3 pokoje schodzą najszybciej — sprzedane 5 z 6.
- Największa dostępna podaż to 2 pokoje (4 w ofercie).
Tabela lokali
Wszystkie lokale inwestycji według układu (kolumny) i piętra (wiersze). Kwadraciki na kaflu to wszystkie lokale z danego piętra i układu — kliknij kafel albo najedź na , żeby przejrzeć ich rzuty i szczegóły.
| Piętro | Kawalerka30 m² | 2 pokoje38–39 m² | 2 pokoje42–43 m² | 2 pokoje44 m² | 2 pokoje46 m² | 2 pokoje48 m² | 2 pokoje51 m² | 2 pokoje60 m² | 3 pokoje57–58 m² | 3 pokoje59 m² | 3 pokoje81 m² | 4 pokoje109 m² | 5 pokoi109 m² | 5 pokoi124 m² |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kuchnia | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks |
| Parter | ||||||||||||||
| I | ||||||||||||||
| II | ||||||||||||||
| III |
Kolumna to układ: liczba pokoi i metraż. Lokale z tą samą liczbą pokoi, których metraże różnią się najwyżej o 2 m² (±1 m²), łączymy w jedną kolumnę. Kafel pokazuje pierwszy lokal w sprzedaży (gdy takiego nie ma — pierwszy z komórki). Cena przy lokalach w sprzedaży i zarezerwowanych to cena ofertowa; przy sprzedanych pokazujemy ją tylko w chmurce (ostatnia znana).
Cena za m² według metrażu
27 ofert · najedź na kropkę po szczegóły, kliknij, by otworzyć ofertę
Poziom dostępnych ofert w czasie
Liczba dostępnych mieszkań tydzień po tygodniu od 3 sie.
6 dostępnych ofert dziś
Tempo sprzedaży
Ile lokali już sprzedano i jakie mieszkania schodzą z oferty miesiąc po miesiącu.
19 z 27 sprzedanych
70%
Średnio 1,4 lokali na tydzień od początku pomiaru.
Mieszkania schodzące z oferty i wracające — miesiąc po miesiącu
Razem: zeszło 8 (w tym sprzedane 8) · wróciło 4 · netto −4
Kawalerki
0 zeszło
w tym sprzedane: 0
▲ 1 wróciło · netto +1
2 pokoje
6 zeszło
w tym sprzedane: 6
▲ 2 wróciło · netto −4
3 pokoje
2 zeszło
w tym sprzedane: 2
netto −2
4+ pokoje
0 zeszło
w tym sprzedane: 0
▲ 1 wróciło · netto +1
w dół = mieszkania, które w danym miesiącu zeszły z oferty (pełny kolor — sprzedane, jasny — zarezerwowane) · w górę = wróciły do oferty, to głównie zerwane lub wygasłe rezerwacje · czarna kreska = netto · kolor = liczba pokoi · lokal liczony raz w miesiącu, per saldo
Cena inwestycji na tle konkurencji i transakcji
800 transakcji w okolicy (promień ~1 km, ostatnie 2 lata)
Powyżej cen okolicy
20 931 zł/m² oferty vs 16 942 zł/m² w okolicy (+24%)
Transakcje w okolicy
| Budynek | Transakcje | Mediana zł/m² | vs oferta |
|---|---|---|---|
| ul. Wandy Landowskiej 12 · 259 m | 175 | 17 015 | -19% |
| Górczewska 240 · 411 m | 125 | 18 078 | -14% |
| Górczewska 255 · 318 m | 54 | 18 260 | -13% |
| Wandy Landowskiej 16 · 180 m | 51 | 17 732 | -15% |
| Wandy Landowskiej 14 · 210 m | 50 | 17 453 | -17% |
| Generała Meriana Caldwella Coopera 12E · 207 m | 24 | 34 | -100% |
| Generała Meriana Caldwella Coopera 6 · 163 m | 21 | 121 | -99% |
| Batalionów Chłopskich 79 · 550 m | 19 | 17 628 | -16% |
| ul. Narwik 25 · 569 m | 17 | 740 | -97% |
| Górczewska 224 · 591 m | 16 | 16 667 | -20% |
| Generała Meriana Caldwella Coopera 9A · 180 m | 12 | 8 556 | -59% |
| Górczewska 228 · 512 m | 12 | 16 858 | -20% |
Projekty w okolicy
Inne inwestycje z mieszkaniami w sprzedaży w promieniu 500 m i 1 km od tej inwestycji.
- W promieniu 500 m jest 8 inwestycji z 123 mieszkaniami w sprzedaży.
- W promieniu 1 km jest 13 inwestycji z 267 mieszkaniami w sprzedaży.
Ceny mieszkań w promieniu 500 m według liczby pokoi
Kawalerki
32 ofert
711 tys.–757 tys.
połowa ofert, zł
2 pokoje
48 ofert
786 tys.–903 tys.
połowa ofert, zł
3 pokoje
35 ofert
1,03 mln–1,32 mln
połowa ofert, zł
4+ pokoje
8 ofert
1,85 mln–3,3 mln
połowa ofert, zł
80% ofertśrodkowa połowa ofertmediana
Inwestycje w promieniu 500 m
Nordic Bemowo IV
Warszawa · 160 m
- Oferta
- 8 / 0
- Średnia cena za m²
17 879 zł/m²
- Bilans zmian cen
▲ +0▼ −0
- Cena od
- 786 291 zł
Nordic Bemowo IV
Bemowo · 160 m
- Oferta
- 3 / 0
- Średnia cena za m²
17 493 zł/m²
- Bilans zmian cen
▲ +0▼ −0
- Cena od
- 786 291 zł

Nordic Bemowo - etap V
YIT Development Sp. z o.o.
Bemowo · 160 m
- Oferta
- 83 / 28
- Średnia cena za m²
19 726 zł/m²
- Bilans zmian cen
▲ +496▼ −0
- Cena od
- 551 355 zł
Nordic Bemowo III
Bemowo · 180 m
- Oferta
- 2 / 0
- Średnia cena za m²
14 333 zł/m²
- Bilans zmian cen
▲ +0▼ −0
- Cena od
- 759 124 zł

Nordic Bemowo - etap II
YIT Development Sp. z o.o.
Bemowo · 180 m
- Oferta
- 19 / 0
- Średnia cena za m²
18 042 zł/m²
- Bilans zmian cen
▲ +0▼ −0
- Cena od
- 767 908 zł
Nordic Bemowo (domy)
Bemowo · 180 m
- Oferta
- 2 / 0
- Średnia cena za m²
—
- Bilans zmian cen
▲ +0▼ −0
- Cena od
- 3 299 000 zł

Premiera Bemowo
VINCI Immobilier Polska
Bemowo · 250 m
- Oferta
- 86 / 45
- Średnia cena za m²
20 109 zł/m²
- Bilans zmian cen
▲ +606▼ −0
- Cena od
- 134 810 zł

Nordic Bemowo Domy
YIT Development Sp. z o.o.
Bemowo · 470 m
- Oferta
- 6 / 0
- Średnia cena za m²
18 425 zł/m²
- Bilans zmian cen
▲ +0▼ −0
- Cena od
- 3 299 000 zł
Liczymy aktywne oferty mieszkań na sprzedaż w Yandoo; inwestycja trafia do promienia według położenia jej pinu. Grupa pokoi z mniej niż 3 ofertami z ceną (metrażem, ceną za m²) nie ma paska. Najedź na punkt na mapie, by zobaczyć inwestycję, kliknij, by ją otworzyć.
Dane pochodzą z ofert inwestycji (dostępne i archiwalne) oraz z transakcji w okolicy (rejestr cen nieruchomości, promień ~1 km, ostatnie 2 lata). To ceny ofertowe, nie transakcyjne.