BH inwestycje 2
Inwestycje BH inwestycje 2

Osiedle Prestige w Starych Babicach Inwestycja została zakończona, a budynki są gotowe do odbioru. Twój wymarzony dom czeka! Nowoczesność, komfort i styl w prestiżowej lokalizacji. Twój wymarzony dom w prestiżowej lokalizacji. Nowoczesność, komfort i styl – to właśnie znajdziesz na Osiedlu Prestige. To kameralna inwestycja w Starych Babicach, zaledwie kilka minut od Warszawy. Domy zaprojektowane z myślą o Tobie. Każdy z oferowanych domów wyróżnia się przemyślaną konstrukcją i przestronnością – powierzchnia użytkowa wynosi od 120 do 140 m², co w połączeniu z działkami o powierzchni od 250 do 480 m² zapewnia odpowiednią przestrzeń do życia i odpoczynku.To idealne miejsce dla rodzin, które szukają przestrzeni i wygody na co dzień. Kameralna przestrzeń i pełna prywatność Osiedle obejmuje 10 domów – 4 w zabudowie bliźniaczej oraz jeden wolnostojący. Dzięki temu możesz cieszyć się spokojem i kameralną atmosferą w przyjaznym sąsiedztwie. Jakość, która robi różnicę Domy budowane są z użyciem trwałych materiałów – ściany nośne wykonano z pustaków typu Porotherm, a strop i schody – z żelbetonu. Całość została ocieplona styropianem, co wpływa na efektywność energetyczną budynków. Standard wykończenia obejmuje m.in. 3-szybowe okna PCV, drzwi antywłamaniowe oraz ogrzewanie podłogowe zasilane pompą ciepła.
Kim jest BH inwestycje 2
Najważniejsze liczby
- 5
- lat na rynku
- 1
- inwestycja w sprzedaży
Opinie na temat dewelopera BH inwestycje 2
Ładowanie opinii…
Najczęstsze pytania o dewelopera BH inwestycje 2
Kiedy powstał BH inwestycje 2?
BH inwestycje 2 działa na rynku deweloperskim od 2021 roku — to 5 lat obecności w branży.
Ile inwestycji realizuje BH inwestycje 2?
W serwisie yandoo.pl mamy 1 inwestycję dewelopera BH inwestycje 2: 1 w aktualnej sprzedaży.
Jakie mieszkania oferuje BH inwestycje 2?
W aktualnej ofercie BH inwestycje 2 znajdziesz mieszkania od 4 do 5 pokoi, o powierzchni od 121 do 131 m².
Ile kosztują mieszkania BH inwestycje 2?
Ceny w aktualnej ofercie BH inwestycje 2 zaczynają się od 9 787 zł/m². Cena konkretnego mieszkania zależy od inwestycji, metrażu i piętra — aktualne stawki są na kartach poszczególnych inwestycji.
Jak skontaktować się z BH inwestycje 2?
Formularz kontaktowy oraz dane teleadresowe BH inwestycje 2 znajdziesz w sekcji „Kontakt" na tej stronie. Numer telefonu pokazujemy po kliknięciu — chroni to dewelopera przed automatami zbierającymi numery.
Kontakt
Yandoo.pl