
Podhalańska Vita – Raport listopad '26
ul. Podhalańska
Fabryczna, Wrocław
DeveliaŚrednia cena za m²
12 373 zł/m²
Zmiany cen ofert
▲ 0
▼ −2
średnio −5,7% (−28 tys. zł)
ofert podrożało / potaniało od 3.08.2026
Ceny od
453 676 zł
Dostępna oferta
145 / 213
68% w ofercie · 68 sprzedanych
Zaawansowanie budowy
Stan surowy otwarty(38%)
I kwartał 2026
Rozpoczęcie budowy
IV kwartał 2027
Planowane zakończenie
Rozkład dostępnych ofert
Struktura podaży według wielkości mieszkań — ile lokali było na starcie, ile zostało, a ile już sprzedano.
Kawalerkido 35 m² · 5% lokali
9/11(18%)
2 pokoje35-55 m² · 45% lokali
59/96(39%)
3 pokoje55-70 m² · 29% lokali
51/62(18%)
4+ pokojepowyżej 70 m² · 21% lokali
26/44(41%)
Co to mówi o inwestycji
- 4+ pokoi schodzą najszybciej — sprzedane 18 z 44.
- Największa dostępna podaż to 2 pokoje (59 w ofercie).
Ceny mieszkań w tej inwestycji według liczby pokoi
Cena za całe mieszkanie, tylko lokale dostępne w sprzedaży. Skala taka sama jak w „Projektach w okolicy” niżej — można porównać.
Kawalerki
8 ofert
469 tys.–515 tys.
połowa ofert, zł
2 pokoje
45 ofert
493 tys.–533 tys.
połowa ofert, zł
3 pokoje
66 ofert
681 tys.–718 tys.
połowa ofert, zł
4+ pokoje
25 ofert
869 tys.–913 tys.
połowa ofert, zł
80% ofertśrodkowa połowa ofertmediana
Tabela lokali
Wszystkie lokale inwestycji według układu (kolumny) i piętra (wiersze). Kwadraciki na kaflu to wszystkie lokale z danego piętra i układu — kliknij kafel albo najedź na , żeby przejrzeć ich rzuty i szczegóły.
| Piętro | Kawalerka26 m² | Kawalerka29–31 m² | Kawalerka33–34 m² | 2 pokoje35–37 m² | 2 pokoje37–39 m² | 2 pokoje39–41 m² | 2 pokoje41–42 m² | 2 pokoje44 m² | 2 pokoje48 m² | 2 pokoje65–67 m² | 2 pokoje67 m² | 2 pokoje70 m² | 2 pokoje86 m² | 3 pokoje48–49 m² | 3 pokoje52–54 m² | 3 pokoje54–56 m² | 3 pokoje56–58 m² | 3 pokoje60–61 m² | 3 pokoje62–64 m² | 3 pokoje64–66 m² | 3 pokoje66 m² | 3 pokoje69 m² | 3 pokoje75–76 m² | 4 pokoje67–69 m² | 4 pokoje73–74 m² | 4 pokoje77–79 m² | 4 pokoje82 m² | 4 pokoje85–86 m² | 4 pokoje87 m² | 4 pokoje90–91 m² | 5 pokoi121 m² |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kuchnia | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks / oddzielna | aneks | aneks / oddzielna | aneks | oddzielna | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks / oddzielna | aneks | aneks | aneks | oddzielna |
| Parter | |||||||||||||||||||||||||||||||
| I | |||||||||||||||||||||||||||||||
| II | |||||||||||||||||||||||||||||||
| III |
Kolumna to układ: liczba pokoi i metraż. Lokale z tą samą liczbą pokoi, których metraże różnią się najwyżej o 2 m² (±1 m²), łączymy w jedną kolumnę. Kafel pokazuje pierwszy lokal w sprzedaży (gdy takiego nie ma — pierwszy z komórki). Cena przy lokalach w sprzedaży i zarezerwowanych to cena ofertowa; przy sprzedanych pokazujemy ją tylko w chmurce (ostatnia znana).
Cena za m² według metrażu
213 ofert · najedź na kropkę po szczegóły, kliknij, by otworzyć ofertę
Poziom dostępnych ofert w czasie
Liczba dostępnych mieszkań tydzień po tygodniu od 3 sie.
146 dostępnych ofert dziś
Tempo sprzedaży
Ile lokali już sprzedano i jakie mieszkania schodzą z oferty miesiąc po miesiącu.
64 z 213 sprzedanych
30%
Średnio 4,6 lokali na tydzień od początku pomiaru.
Mieszkania schodzące z oferty i wracające — miesiąc po miesiącu
Razem: zeszło 46 (w tym sprzedane 44) · wróciło 4 · netto −42
Kawalerki
1 zeszło
w tym sprzedane: 1
netto −1
2 pokoje
26 zeszło
w tym sprzedane: 25
▲ 1 wróciło · netto −25
3 pokoje
9 zeszło
w tym sprzedane: 8
▲ 2 wróciło · netto −7
4+ pokoje
10 zeszło
w tym sprzedane: 10
▲ 1 wróciło · netto −9
w dół = mieszkania, które w danym miesiącu zeszły z oferty (pełny kolor — sprzedane, jasny — zarezerwowane) · w górę = wróciły do oferty, to głównie zerwane lub wygasłe rezerwacje · czarna kreska = netto · kolor = liczba pokoi · lokal liczony raz w miesiącu, per saldo
Cena inwestycji na tle konkurencji i transakcji
42 transakcji w okolicy (promień ~1 km, ostatnie 2 lata)
Powyżej cen okolicy
12 373 zł/m² oferty vs 11 766 zł/m² w okolicy (+5%)
Transakcje w okolicy
| Budynek | Transakcje | Mediana zł/m² | vs oferta |
|---|---|---|---|
| Opoczyńska 51A · 964 m | 9 | 11 457 | -7% |
| ul. Rajska 77 · 576 m | 6 | 15 863 | +28% |
| Podhalańska 5 · 48 m | 3 | 15 852 | +28% |
| Opoczyńska 47A · 989 m | 3 | 11 026 | -11% |
| Opoczyńska 15 · 817 m | 2 | 6 662 | -46% |
| Opoczyńska 18 · 854 m | 2 | 2 820 | -77% |
| Opoczyńska 53A · 964 m | 2 | 13 268 | +7% |
| Opoczyńska 45A · 989 m | 2 | 10 955 | -12% |
| Jasielska 16a · 595 m | 1 | 7 740 | -37% |
| Małopolska 38b · 622 m | 1 | 17 | -100% |
| Małopolska 36b · 627 m | 1 | 12 202 | -1% |
| Małopolska 40a · 677 m | 1 | 12 682 | +3% |
Projekty w okolicy
Inne inwestycje z mieszkaniami w sprzedaży w promieniu 500 m i 1 km od tej inwestycji.
- W promieniu 500 m nie ma innych inwestycji w sprzedaży.
- W promieniu 1 km są 2 inwestycje z 49 mieszkaniami w sprzedaży.
Ceny mieszkań w promieniu 1 km według liczby pokoi
Kawalerki
25 ofert
tu: 8
448 tys.–563 tys.
ta inwestycja: 469 tys.–515 tys.
2 pokoje
21 ofert
tu: 45
560 tys.–692 tys.
ta inwestycja: 493 tys.–533 tys.
3 pokoje
3 ofert
tu: 66
714 tys.–784 tys.
ta inwestycja: 681 tys.–718 tys.
4+ pokoje
brak w okolicy
tu: 25
ta inwestycja: 869 tys.–913 tys.
inwestycje w okolicyta inwestycja (bledszy pasek)80% ofertśrodkowa połowa ofertmediana
Inwestycje w promieniu 1 km

Rajska 77 - apartamenty inwestycyjne
Pierwsza Firma Budowlana Sp. z o.o.
Fabryczna · 810 m
- Oferta
- 51 / 4
- Średnia cena za m²
22 983 zł/m²
- Bilans zmian cen
▲ +3 413▼ −0
- Cena od
- 417 517 zł

Na Opoczyńskiej
ATAL S.A.
Fabryczna · 980 m
- Oferta
- 90 / 79
- Średnia cena za m²
10 965 zł/m²
- Bilans zmian cen
▲ +623▼ −109
- Cena od
- 714 022 zł
Liczymy aktywne oferty mieszkań na sprzedaż w Yandoo; inwestycja trafia do promienia według położenia jej pinu. Grupa pokoi z mniej niż 3 ofertami z ceną (metrażem, ceną za m²) nie ma paska. Najedź na punkt na mapie, by zobaczyć inwestycję, kliknij, by ją otworzyć.
Dane pochodzą z ofert inwestycji (dostępne i archiwalne) oraz z transakcji w okolicy (rejestr cen nieruchomości, promień ~1 km, ostatnie 2 lata). To ceny ofertowe, nie transakcyjne.