Yandoo
Inwestycja Murapol Urcity

Murapol Urcity – Raport listopad '26

ul. Posag 7 Panien

Ursus, Warszawa

Murapol Real Estate

Średnia cena za m²

17 155 zł/m²

−1,1%

Zmiany cen ofert

▲ +50

średnio +11,8% (+97 tys. zł)

▼ −22

średnio −16,4% (−171 tys. zł)

ofert podrożało / potaniało od 3.08.2026

Ceny od

463 582 zł

+1,2%

Dostępna oferta

42 / 409

10% w ofercie · 367 sprzedanych

Zaawansowanie budowy

Instalacje i wykończenie wewnętrzne(74%)

I kwartał 2025

Rozpoczęcie budowy

II kwartał 2027

Planowane zakończenie

Rozkład dostępnych ofert

Struktura podaży według wielkości mieszkań — ile lokali było na starcie, ile zostało, a ile już sprzedano.

409lokali na starcie

Kawalerkido 35 m² · 8% lokali

4/32(87%)

2 pokoje35-55 m² · 50% lokali

9/206(96%)

3 pokoje55-70 m² · 42% lokali

29/171(83%)

4+ pokojepowyżej 70 m² · 0% lokali

0/0(0%)

dostępne sprzedane / archiwalne (367)· długość paska = wszystkie lokale w grupie · kolor = liczba pokoi · liczby po prawej: dostępne/wszystkie (% sprzedanych)

Co to mówi o inwestycji

  • 2 pokoje schodzą najszybciej — sprzedane 197 z 206.
  • Największa dostępna podaż to 3 pokoje (29 w ofercie).

Ceny mieszkań w tej inwestycji według liczby pokoi

Cena za całe mieszkanie, tylko lokale dostępne w sprzedaży. Skala taka sama jak w „Projektach w okolicy” niżej — można porównać.

Kawalerki

4 ofert

464 tys.–529 tys.

połowa ofert, zł

2 pokoje

7 ofert

676 tys.–714 tys.

połowa ofert, zł

3 pokoje

10 ofert

838 tys.–865 tys.

połowa ofert, zł

4+ pokoje

21 ofert

909 tys.–934 tys.

połowa ofert, zł

600 tys.800 tys.1 mln

80% ofertśrodkowa połowa ofertmediana

Tabela lokali

Wszystkie lokale inwestycji według układu (kolumny) i piętra (wiersze). Kwadraciki na kaflu to wszystkie lokale z danego piętra i układu — kliknij kafel albo najedź na , żeby przejrzeć ich rzuty i szczegóły.

PiętroKawalerka26–28 m²Kawalerka32 m²2 pokoje34–36 m²2 pokoje37–38 m²2 pokoje39–41 m²2 pokoje42–44 m²2 pokoje44–45 m²2 pokoje51 m²2 pokoje58 m²3 pokoje46–48 m²3 pokoje48–49 m²3 pokoje51–52 m²3 pokoje53–55 m²3 pokoje56–58 m²3 pokoje59–60 m²4 pokoje51 m²4 pokoje55–57 m²4 pokoje58–60 m²4 pokoje60 m²
Kuchniaaneksaneksaneksaneksaneksaneksaneksaneksaneksaneksaneksaneksaneksaneksaneksaneksaneksaneksaneks
Parter
I
II
III
IV
V
VI
VII
VIII
w sprzedaży rezerwacja sprzedany brak lokalulokale w kaflu (obwiedziony = pokazany)

Kolumna to układ: liczba pokoi i metraż. Lokale z tą samą liczbą pokoi, których metraże różnią się najwyżej o 2 m² (±1 m²), łączymy w jedną kolumnę. Kafel pokazuje pierwszy lokal w sprzedaży (gdy takiego nie ma — pierwszy z komórki). Cena przy lokalach w sprzedaży i zarezerwowanych to cena ofertowa; przy sprzedanych pokazujemy ją tylko w chmurce (ostatnia znana).

Cena za m² według metrażu

409 ofert · najedź na kropkę po szczegóły, kliknij, by otworzyć ofertę

14 00016 00018 00020 00022 00030 m²35 m²40 m²45 m²50 m²55 m²
Kawalerki 2 pokoje 3 pokoje 4+ pokoje· pełny kolor = dostępne (42), wyblakły = sprzedane (367)

Poziom dostępnych ofert w czasie

Liczba dostępnych mieszkań tydzień po tygodniu od 3 sie.

42 dostępnych ofert dziś

0204060803 sie2 lis

Tempo sprzedaży

Ile lokali już sprzedano i jakie mieszkania schodzą z oferty miesiąc po miesiącu.

367 z 409 sprzedanych

90%

Średnio 26,2 lokali na tydzień od początku pomiaru.

Mieszkania schodzące z oferty i wracające — miesiąc po miesiącu

Razem: zeszło 69 (w tym sprzedane 69) · wróciło 9 · netto −60

Kawalerki

4 zeszło

w tym sprzedane: 4

▲ 1 wróciło · netto −3

2 pokoje

10 zeszło

w tym sprzedane: 10

▲ 4 wróciło · netto −6

3 pokoje

11 zeszło

w tym sprzedane: 11

▲ 1 wróciło · netto −10

4+ pokoje

44 zeszło

w tym sprzedane: 44

▲ 3 wróciło · netto −41

+120−12−24−36lip 2026od 09.07siewrzpaźlisdo dziś

w dół = mieszkania, które w danym miesiącu zeszły z oferty (pełny kolor — sprzedane, jasny — zarezerwowane) · w górę = wróciły do oferty, to głównie zerwane lub wygasłe rezerwacje · czarna kreska = netto · kolor = liczba pokoi · lokal liczony raz w miesiącu, per saldo

Cena inwestycji na tle konkurencji i transakcji

800 transakcji w okolicy (promień ~1 km, ostatnie 2 lata)

TanioDrogo

Powyżej cen okolicy

17 155 zł/m² oferty vs 14 142 zł/m² w okolicy (+21%)

9 zł/m²mediana 14 142 zł/m²69 285 zł/m²
oferta inwestycji transakcje w okolicy (p25–p75)

Transakcje w okolicy

BudynekTransakcjeMediana zł/m²vs oferta
Kompanii AK „Goplana” 9B · 86 m28212 600-27%
Kompanii AK „Goplana” 9 · 173 m18114 507-15%
Kompanii AK „Goplana” 9A · 135 m16614 629-15%
Edwarda Habicha 18 · 221 m17227-99%
Kompanii AK „Goplana” 7 · 177 m1416 392-4%
Edwarda Habicha 23 · 216 m1214 824-14%
Marka Leykama 6 · 271 m1018 442+8%
Edwarda Habicha 21 · 181 m916 181-6%
ul. Posag 7 Panien 14 · 223 m915 941-7%
Edwarda Habicha 22 · 233 m916 949-1%
Edwarda Habicha 17 · 118 m817 589+3%
ul. Posag 7 Panien 11 · 187 m817 637+3%

Projekty w okolicy

Inne inwestycje z mieszkaniami w sprzedaży w promieniu 500 m i 1 km od tej inwestycji.

  • W promieniu 500 m są 2 inwestycje z 58 mieszkaniami w sprzedaży.
  • W promieniu 1 km jest 11 inwestycji z 244 mieszkaniami w sprzedaży.

Ceny mieszkań w promieniu 500 m według liczby pokoi

Kawalerki

brak w okolicy

tu: 4

ta inwestycja: 464 tys.–529 tys.

2 pokoje

35 ofert

tu: 7

732 tys.–787 tys.

ta inwestycja: 676 tys.–714 tys.

3 pokoje

23 ofert

tu: 10

809 tys.–850 tys.

ta inwestycja: 838 tys.–865 tys.

4+ pokoje

brak w okolicy

tu: 21

ta inwestycja: 909 tys.–934 tys.

500 tys.600 tys.700 tys.800 tys.900 tys.

inwestycje w okolicyta inwestycja (bledszy pasek)80% ofertśrodkowa połowa ofertmediana

Inwestycje w promieniu 500 m

  • Osiedle Fokus Ursus

    Equilis Poland

    Ursus · 290 m

    Oferta
    304 / 264
    Średnia cena za m²

    15 103 zł/m²

    Bilans zmian cen

    ▲ +82▼ −47

    Cena od
    633 368 zł
  • Next Ursus

    Develia

    Ursus · 320 m

    Oferta
    274 / 255
    Średnia cena za m²

    13 862 zł/m²

    Bilans zmian cen

    ▲ +0▼ −0

    Cena od
    608 972 zł

Liczymy aktywne oferty mieszkań na sprzedaż w Yandoo; inwestycja trafia do promienia według położenia jej pinu. Grupa pokoi z mniej niż 3 ofertami z ceną (metrażem, ceną za m²) nie ma paska. Najedź na punkt na mapie, by zobaczyć inwestycję, kliknij, by ją otworzyć.

Dane pochodzą z ofert inwestycji (dostępne i archiwalne) oraz z transakcji w okolicy (rejestr cen nieruchomości, promień ~1 km, ostatnie 2 lata). To ceny ofertowe, nie transakcyjne.

Zobacz jak Yandoo może Ci pomóc

Niezależnie czy szukasz pierwszego mieszkania, wynajmu na rok, sprzedajesz dom rodziców, czy chcesz tylko sprawdzić, ile warte jest Twoje M.

Kupić

Dzięki pełnej ofercie mieszkań, domów i działek na sprzedaż Yandoo pomoże Ci znaleźć najlepszą dla Ciebie ofertę.

Wynająć

Dzięki precyzyjnym filtrom i wyszukiwaniu po słowach kluczowych łatwo znajdziesz dom lub mieszkanie do wynajęcia, które pokochasz.

Sfinansować

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze finansowanie na zakup nieruchomości, bez ukrytych opłat i zapewnimy wsparcie na każdym etapie procesu.

Sprzedać

Niezależnie od tego, jaką drogę wybierzesz, aby sprzedać swój dom, pomożemy Ci przeprowadzić sprzedaż pomyślnie.

Wycenić

Dzięki zaawansowanym algorytmom analizującym podaż, popyt i transakcje pomożemy Ci realnie wycenić każdą nieruchomość.

Raport dla inwestycji Murapol Urcity | Yandoo.pl