
Skorosze Vita – Raport listopad '26
ul. Świętej Rodziny
Ursus, Warszawa
DeveliaŚrednia cena za m²
16 730 zł/m²
Zmiany cen ofert
▲ +13
średnio +0,2% (+4 tys. zł)
▼ −66
średnio −0,6% (−5 tys. zł)
ofert podrożało / potaniało od 3.08.2026
Ceny od
439 752 zł
Dostępna oferta
184 / 185
99% w ofercie · 1 sprzedanych
Zaawansowanie budowy
Prace ziemne i fundamenty(6%)
III kwartał 2026
Rozpoczęcie budowy
II kwartał 2028
Planowane zakończenie
Rozkład dostępnych ofert
Struktura podaży według wielkości mieszkań — ile lokali było na starcie, ile zostało, a ile już sprzedano.
Kawalerkido 35 m² · 10% lokali
19/19(0%)
2 pokoje35-55 m² · 52% lokali
96/96(0%)
3 pokoje55-70 m² · 20% lokali
36/36(0%)
4+ pokojepowyżej 70 m² · 18% lokali
33/34(3%)
Co to mówi o inwestycji
- 4+ pokoi schodzą najszybciej — sprzedane 1 z 34.
- Największa dostępna podaż to 2 pokoje (96 w ofercie).
- 2 pokoje dopiero wchodzą w sprzedaż — dużo zostaje w ofercie.
Ceny mieszkań w tej inwestycji według liczby pokoi
Cena za całe mieszkanie, tylko lokale dostępne w sprzedaży. Skala taka sama jak w „Projektach w okolicy” niżej — można porównać.
Kawalerki
16 ofert
464 tys.–491 tys.
połowa ofert, zł
2 pokoje
92 ofert
647 tys.–713 tys.
połowa ofert, zł
3 pokoje
41 ofert
888 tys.–977 tys.
połowa ofert, zł
4+ pokoje
23 ofert
1,1 mln–1,39 mln
połowa ofert, zł
80% ofertśrodkowa połowa ofertmediana
Tabela lokali
Wszystkie lokale inwestycji według układu (kolumny) i piętra (wiersze). Kwadraciki na kaflu to wszystkie lokale z danego piętra i układu — kliknij kafel albo najedź na , żeby przejrzeć ich rzuty i szczegóły.
| Piętro | Kawalerka25–26 m² | Kawalerka28–29 m² | Kawalerka38–39 m² | 2 pokoje35–37 m² | 2 pokoje38–39 m² | 2 pokoje40–41 m² | 2 pokoje42–44 m² | 2 pokoje44–46 m² | 2 pokoje47 m² | 3 pokoje55 m² | 3 pokoje57–59 m² | 3 pokoje60–62 m² | 3 pokoje62–63 m² | 3 pokoje66–67 m² | 3 pokoje68–69 m² | 3 pokoje71 m² | 3 pokoje74 m² | 3 pokoje78–79 m² | 4 pokoje70–72 m² | 4 pokoje80 m² | 4 pokoje84 m² | 4 pokoje92 m² | 4 pokoje96 m² | 5 pokoi84 m² | 5 pokoi111–112 m² | 5 pokoi142 m² |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kuchnia | aneks | aneks | — | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | — | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | oddzielna |
| Parter | ||||||||||||||||||||||||||
| I | ||||||||||||||||||||||||||
| II | ||||||||||||||||||||||||||
| III | ||||||||||||||||||||||||||
| IV | ||||||||||||||||||||||||||
| V | ||||||||||||||||||||||||||
| VI | ||||||||||||||||||||||||||
| VII |
Kolumna to układ: liczba pokoi i metraż. Lokale z tą samą liczbą pokoi, których metraże różnią się najwyżej o 2 m² (±1 m²), łączymy w jedną kolumnę. Kafel pokazuje pierwszy lokal w sprzedaży (gdy takiego nie ma — pierwszy z komórki). Cena przy lokalach w sprzedaży i zarezerwowanych to cena ofertowa; przy sprzedanych pokazujemy ją tylko w chmurce (ostatnia znana).
Cena za m² według metrażu
185 ofert · najedź na kropkę po szczegóły, kliknij, by otworzyć ofertę
Poziom dostępnych ofert w czasie
Liczba dostępnych mieszkań tydzień po tygodniu od 3 sie.
172 dostępnych ofert dziś
Tempo sprzedaży
Ile lokali już sprzedano i jakie mieszkania schodzą z oferty miesiąc po miesiącu.
1 z 185 sprzedanych
1%
Średnio 0,1 lokali na tydzień od początku pomiaru.
Mieszkania schodzące z oferty i wracające — miesiąc po miesiącu
Razem: zeszło 15 (w tym sprzedane 2) · wróciło 2 · netto −13
Kawalerki
5 zeszło
w tym sprzedane: 0
netto −5
2 pokoje
2 zeszło
w tym sprzedane: 0
netto −2
3 pokoje
2 zeszło
w tym sprzedane: 0
netto −2
4+ pokoje
6 zeszło
w tym sprzedane: 2
▲ 2 wróciło · netto −4
w dół = mieszkania, które w danym miesiącu zeszły z oferty (pełny kolor — sprzedane, jasny — zarezerwowane) · w górę = wróciły do oferty, to głównie zerwane lub wygasłe rezerwacje · czarna kreska = netto · kolor = liczba pokoi · lokal liczony raz w miesiącu, per saldo
Cena inwestycji na tle konkurencji i transakcji
800 transakcji w okolicy (promień ~1 km, ostatnie 2 lata)
Powyżej cen okolicy
16 730 zł/m² oferty vs 14 206 zł/m² w okolicy (+18%)
Transakcje w okolicy
| Budynek | Transakcje | Mediana zł/m² | vs oferta |
|---|---|---|---|
| Przy Forcie 2 · 564 m | 60 | 16 150 | -4% |
| ul. Wiosny Ludów 1 · 307 m | 43 | 14 472 | -14% |
| ul. Tadeusza Hennela 10 · 675 m | 42 | 112 | -99% |
| Przy Forcie 2 · 507 m | 35 | 15 993 | -4% |
| Przy Forcie 10 · 492 m | 27 | 15 596 | -7% |
| Solipska 1 · 843 m | 26 | 15 035 | -10% |
| Wiosny Ludów 1B · 255 m | 22 | 14 890 | -11% |
| ul. Tadeusza Hennela 10 · 673 m | 21 | 126 | -99% |
| ul. Wiosny Ludów 1C · 249 m | 20 | 14 295 | -15% |
| ul. Skoroszewska 1A · 678 m | 15 | 14 144 | -16% |
| ul. Skoroszewska 4 · 650 m | 13 | 13 524 | -19% |
| Wiosny Ludów 1A · 255 m | 12 | 14 937 | -11% |
Projekty w okolicy
Inne inwestycje z mieszkaniami w sprzedaży w promieniu 500 m i 1 km od tej inwestycji.
- W promieniu 500 m są 3 inwestycje z 21 mieszkaniami w sprzedaży.
- W promieniu 1 km jest 6 inwestycji z 162 mieszkaniami w sprzedaży.
Ceny mieszkań w promieniu 500 m według liczby pokoi
Kawalerki
11 ofert
tu: 16
630 tys.–835 tys.
ta inwestycja: 464 tys.–491 tys.
2 pokoje
brak w okolicy
tu: 92
ta inwestycja: 647 tys.–713 tys.
3 pokoje
8 ofert
tu: 41
826 tys.–882 tys.
ta inwestycja: 888 tys.–977 tys.
4+ pokoje
brak w okolicy
tu: 23
ta inwestycja: 1,1 mln–1,39 mln
inwestycje w okolicyta inwestycja (bledszy pasek)80% ofertśrodkowa połowa ofertmediana
Inwestycje w promieniu 500 m

Legnicka Ursus
Petro Development Sp. z o.o.
Ursus · 250 m
- Oferta
- 54 / 49
- Średnia cena za m²
14 900 zł/m²
- Bilans zmian cen
▲ +1 281▼ −1 360
- Cena od
- 821 437 zł
Inwestycja Legnicka Ursus
Ursus · 280 m
- Oferta
- 4 / 0
- Średnia cena za m²
15 667 zł/m²
- Bilans zmian cen
▲ +0▼ −0
- Cena od
- 827 397 zł

Fasolowa 29
FASOLOWA RESIDENCE SP. Z O.O.
Włochy · 460 m
- Oferta
- 16 / 4
- Średnia cena za m²
21 398 zł/m²
- Bilans zmian cen
▲ +427▼ −0
- Cena od
- 575 000 zł
Liczymy aktywne oferty mieszkań na sprzedaż w Yandoo; inwestycja trafia do promienia według położenia jej pinu. Grupa pokoi z mniej niż 3 ofertami z ceną (metrażem, ceną za m²) nie ma paska. Najedź na punkt na mapie, by zobaczyć inwestycję, kliknij, by ją otworzyć.
Dane pochodzą z ofert inwestycji (dostępne i archiwalne) oraz z transakcji w okolicy (rejestr cen nieruchomości, promień ~1 km, ostatnie 2 lata). To ceny ofertowe, nie transakcyjne.