
Cavallia etap 2 – Raport listopad '26
ul. Jana Matejki
Grunwald, Poznań
BPI Real Estate Poland & Revive PolandŚrednia cena za m²
16 929 zł/m²
Zmiany cen ofert
▲ 0
▼ 0
ofert podrożało / potaniało od 3.08.2026
Ceny od
522 200 zł
Dostępna oferta
81 / 131
62% w ofercie · 50 sprzedanych
Zaawansowanie budowy
Prace ziemne i fundamenty(18%)
II kwartał 2026
Rozpoczęcie budowy
II kwartał 2028
Planowane zakończenie
Rozkład dostępnych ofert
Struktura podaży według wielkości mieszkań — ile lokali było na starcie, ile zostało, a ile już sprzedano.
Kawalerkido 35 m² · 9% lokali
2/12(83%)
2 pokoje35-55 m² · 48% lokali
37/63(41%)
3 pokoje55-70 m² · 20% lokali
19/26(27%)
4+ pokojepowyżej 70 m² · 23% lokali
23/30(23%)
Co to mówi o inwestycji
- 1 pokój schodzą najszybciej — sprzedane 10 z 12.
- Największa dostępna podaż to 2 pokoje (37 w ofercie).
Ceny mieszkań w tej inwestycji według liczby pokoi
Cena za całe mieszkanie, tylko lokale dostępne w sprzedaży. Skala taka sama jak w „Projektach w okolicy” niżej — można porównać.
Kawalerki
10 ofert
553 tys.–761 tys.
połowa ofert, zł
2 pokoje
29 ofert
626 tys.–743 tys.
połowa ofert, zł
3 pokoje
23 ofert
982 tys.–1,1 mln
połowa ofert, zł
4+ pokoje
19 ofert
1,62 mln–2,14 mln
połowa ofert, zł
80% ofertśrodkowa połowa ofertmediana
Tabela lokali
Wszystkie lokale inwestycji według układu (kolumny) i piętra (wiersze). Kwadraciki na kaflu to wszystkie lokale z danego piętra i układu — kliknij kafel albo najedź na , żeby przejrzeć ich rzuty i szczegóły.
| Piętro | Kawalerka26–27 m² | Kawalerka35–36 m² | Kawalerka37–38 m² | Kawalerka42–43 m² | Kawalerka51 m² | 2 pokoje35–36 m² | 2 pokoje40–42 m² | 2 pokoje43 m² | 2 pokoje45–47 m² | 2 pokoje47–48 m² | 2 pokoje49 m² | 2 pokoje51 m² | 3 pokoje55 m² | 3 pokoje58–59 m² | 3 pokoje60–62 m² | 3 pokoje64–66 m² | 3 pokoje68–70 m² | 3 pokoje74 m² | 3 pokoje88 m² | 4 pokoje77 m² | 4 pokoje82–83 m² | 4 pokoje90 m² | 4 pokoje94 m² | 4 pokoje97 m² | 4 pokoje99–100 m² | 4 pokoje102–104 m² | 4 pokoje108 m² | 4 pokoje111 m² | 4 pokoje117 m² | 5 pokoi123 m² | 5 pokoi126–127 m² | 5 pokoi132 m² |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Parter | ||||||||||||||||||||||||||||||||
| I | ||||||||||||||||||||||||||||||||
| II | ||||||||||||||||||||||||||||||||
| III | ||||||||||||||||||||||||||||||||
| IV | ||||||||||||||||||||||||||||||||
| V | ||||||||||||||||||||||||||||||||
| VI |
Kolumna to układ: liczba pokoi i metraż. Lokale z tą samą liczbą pokoi, których metraże różnią się najwyżej o 2 m² (±1 m²), łączymy w jedną kolumnę. Kafel pokazuje pierwszy lokal w sprzedaży (gdy takiego nie ma — pierwszy z komórki). Cena przy lokalach w sprzedaży i zarezerwowanych to cena ofertowa; przy sprzedanych pokazujemy ją tylko w chmurce (ostatnia znana).
Cena za m² według metrażu
131 ofert · najedź na kropkę po szczegóły, kliknij, by otworzyć ofertę
Poziom dostępnych ofert w czasie
Liczba dostępnych mieszkań tydzień po tygodniu od 3 sie.
81 dostępnych ofert dziś
Tempo sprzedaży
Ile lokali już sprzedano i jakie mieszkania schodzą z oferty miesiąc po miesiącu.
50 z 131 sprzedanych
38%
Średnio 3,6 lokali na tydzień od początku pomiaru.
Mieszkania schodzące z oferty i wracające — miesiąc po miesiącu
Razem: zeszło 8 (w tym sprzedane 8) · wróciło 1 · netto −7
Kawalerki
0 zeszło
w tym sprzedane: 0
▲ 1 wróciło · netto +1
2 pokoje
4 zeszło
w tym sprzedane: 4
netto −4
3 pokoje
2 zeszło
w tym sprzedane: 2
netto −2
4+ pokoje
2 zeszło
w tym sprzedane: 2
netto −2
w dół = mieszkania, które w danym miesiącu zeszły z oferty (pełny kolor — sprzedane, jasny — zarezerwowane) · w górę = wróciły do oferty, to głównie zerwane lub wygasłe rezerwacje · czarna kreska = netto · kolor = liczba pokoi · lokal liczony raz w miesiącu, per saldo
Cena inwestycji na tle konkurencji i transakcji
800 transakcji w okolicy (promień ~1 km, ostatnie 2 lata)
Powyżej cen okolicy
16 929 zł/m² oferty vs 14 274 zł/m² w okolicy (+19%)
Transakcje w okolicy
| Budynek | Transakcje | Mediana zł/m² | vs oferta |
|---|---|---|---|
| Piotra Wawrzyniaka 39 · 745 m | 215 | 16 128 | -5% |
| Marcelińska 18B · 257 m | 107 | 13 880 | -18% |
| Skryta 5 · 105 m | 106 | 15 980 | -6% |
| Śniadeckich 10A · 584 m | 75 | 1 265 | -93% |
| Wojskowa 3C · 382 m | 20 | 11 958 | -29% |
| Jana Matejki 1 · 382 m | 19 | 8 681 | -49% |
| Jana Matejki 63A · 164 m | 14 | 12 867 | -24% |
| Jana Matejki 63 · 208 m | 8 | 14 322 | -15% |
| Elizy Orzeszkowej 6 · 284 m | 8 | 9 754 | -42% |
| Stanisława Wyspiańskiego 26A · 345 m | 8 | 34 | -100% |
| Bukowska 21 · 664 m | 8 | 13 382 | -21% |
| Ułańska 17 · 82 m | 7 | 484 | -97% |
Projekty w okolicy
Inne inwestycje z mieszkaniami w sprzedaży w promieniu 500 m i 1 km od tej inwestycji.
- W promieniu 500 m są 2 inwestycje z 23 mieszkaniami w sprzedaży.
- W promieniu 1 km jest 11 inwestycji z 398 mieszkaniami w sprzedaży.
Ceny mieszkań w promieniu 500 m według liczby pokoi
Kawalerki
6 ofert
tu: 10
528 tys.–618 tys.
ta inwestycja: 553 tys.–761 tys.
2 pokoje
14 ofert
tu: 29
580 tys.–685 tys.
ta inwestycja: 626 tys.–743 tys.
3 pokoje
3 ofert
tu: 23
725 tys.–902 tys.
ta inwestycja: 982 tys.–1,1 mln
4+ pokoje
brak w okolicy
tu: 19
ta inwestycja: 1,62 mln–2,14 mln
inwestycje w okolicyta inwestycja (bledszy pasek)80% ofertśrodkowa połowa ofertmediana
Inwestycje w promieniu 500 m
Liczymy aktywne oferty mieszkań na sprzedaż w Yandoo; inwestycja trafia do promienia według położenia jej pinu. Grupa pokoi z mniej niż 3 ofertami z ceną (metrażem, ceną za m²) nie ma paska. Najedź na punkt na mapie, by zobaczyć inwestycję, kliknij, by ją otworzyć.
Dane pochodzą z ofert inwestycji (dostępne i archiwalne) oraz z transakcji w okolicy (rejestr cen nieruchomości, promień ~1 km, ostatnie 2 lata). To ceny ofertowe, nie transakcyjne.

