
Apartamenty Róg Młynowej – Raport listopad '26
ul. Młynowa
Przydworcowe, Białystok
Rogowski Development Sp. z o.o.Średnia cena za m²
12 844 zł/m²
Zmiany cen ofert
▲ +51
średnio +2,3% (+12 tys. zł)
▼ −198
średnio −1,3% (−7 tys. zł)
ofert podrożało / potaniało od 3.08.2026
Ceny od
374 699 zł
Dostępna oferta
224 / 365
61% w ofercie · 141 sprzedanych
Zaawansowanie budowy
Instalacje i wykończenie wewnętrzne(67%)
I kwartał 2025
Rozpoczęcie budowy
III kwartał 2027
Planowane zakończenie
Rozkład dostępnych ofert
Struktura podaży według wielkości mieszkań — ile lokali było na starcie, ile zostało, a ile już sprzedano.
Kawalerkido 35 m² · 35% lokali
70/128(45%)
2 pokoje35-55 m² · 38% lokali
85/137(38%)
3 pokoje55-70 m² · 13% lokali
22/46(52%)
4+ pokojepowyżej 70 m² · 15% lokali
47/54(13%)
Co to mówi o inwestycji
- 3 pokoje schodzą najszybciej — sprzedane 24 z 46.
- Największa dostępna podaż to 2 pokoje (85 w ofercie).
Ceny mieszkań w tej inwestycji według liczby pokoi
Cena za całe mieszkanie, tylko lokale dostępne w sprzedaży. Skala taka sama jak w „Projektach w okolicy” niżej — można porównać.
Kawalerki
100 ofert
412 tys.–478 tys.
połowa ofert, zł
2 pokoje
12 ofert
437 tys.–655 tys.
połowa ofert, zł
3 pokoje
100 ofert
633 tys.–891 tys.
połowa ofert, zł
4+ pokoje
6 ofert
1,01 mln–1,77 mln
połowa ofert, zł
80% ofertśrodkowa połowa ofertmediana
Tabela lokali
Wszystkie lokale inwestycji według układu (kolumny) i piętra (wiersze). Kwadraciki na kaflu to wszystkie lokale z danego piętra i układu — kliknij kafel albo najedź na , żeby przejrzeć ich rzuty i szczegóły.
| Piętro | Kawalerka29–31 m² | Kawalerka31–33 m² | Kawalerka34–35 m² | Kawalerka36–37 m² | Kawalerka38–40 m² | Kawalerka40 m² | Kawalerka75 m² | 2 pokoje31–33 m² | 2 pokoje34–35 m² | 2 pokoje55 m² | 2 pokoje99 m² | 3 pokoje45–47 m² | 3 pokoje47–48 m² | 3 pokoje49–51 m² | 3 pokoje51–52 m² | 3 pokoje54–56 m² | 3 pokoje58–60 m² | 3 pokoje60 m² | 3 pokoje64 m² | 3 pokoje67–68 m² | 3 pokoje72–73 m² | 3 pokoje74–76 m² | 3 pokoje77–78 m² | 3 pokoje86 m² | 3 pokoje92 m² | 3 pokoje111 m² | 4 pokoje80 m² | 4 pokoje86 m² | 4 pokoje110 m² | 4 pokoje119 m² | 4 pokoje132 m² | 4 pokoje145 m² |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kuchnia | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks |
| I | ||||||||||||||||||||||||||||||||
| II | ||||||||||||||||||||||||||||||||
| III | ||||||||||||||||||||||||||||||||
| IV | ||||||||||||||||||||||||||||||||
| V | ||||||||||||||||||||||||||||||||
| VI | ||||||||||||||||||||||||||||||||
| VII | ||||||||||||||||||||||||||||||||
| VIII |
Kolumna to układ: liczba pokoi i metraż. Lokale z tą samą liczbą pokoi, których metraże różnią się najwyżej o 2 m² (±1 m²), łączymy w jedną kolumnę. Kafel pokazuje pierwszy lokal w sprzedaży (gdy takiego nie ma — pierwszy z komórki). Cena przy lokalach w sprzedaży i zarezerwowanych to cena ofertowa; przy sprzedanych pokazujemy ją tylko w chmurce (ostatnia znana).
Cena za m² według metrażu
365 ofert · najedź na kropkę po szczegóły, kliknij, by otworzyć ofertę
Poziom dostępnych ofert w czasie
Liczba dostępnych mieszkań tydzień po tygodniu od 3 sie.
218 dostępnych ofert dziś
Tempo sprzedaży
Ile lokali już sprzedano i jakie mieszkania schodzą z oferty miesiąc po miesiącu.
141 z 365 sprzedanych
39%
Średnio 10,1 lokali na tydzień od początku pomiaru.
Mieszkania schodzące z oferty i wracające — miesiąc po miesiącu
Razem: zeszło 34 (w tym sprzedane 25) · wróciło 3 · netto −31
Kawalerki
15 zeszło
w tym sprzedane: 11
▲ 2 wróciło · netto −13
2 pokoje
3 zeszło
w tym sprzedane: 2
netto −3
3 pokoje
16 zeszło
w tym sprzedane: 12
▲ 1 wróciło · netto −15
w dół = mieszkania, które w danym miesiącu zeszły z oferty (pełny kolor — sprzedane, jasny — zarezerwowane) · w górę = wróciły do oferty, to głównie zerwane lub wygasłe rezerwacje · czarna kreska = netto · kolor = liczba pokoi · lokal liczony raz w miesiącu, per saldo
Cena inwestycji na tle konkurencji i transakcji
800 transakcji w okolicy (promień ~1 km, ostatnie 2 lata)
Powyżej cen okolicy
12 844 zł/m² oferty vs 9 955 zł/m² w okolicy (+29%)
Transakcje w okolicy
| Budynek | Transakcje | Mediana zł/m² | vs oferta |
|---|---|---|---|
| Oskara Sosnowskiego 4 · 366 m | 431 | 9 843 | -23% |
| Angielska 34 · 495 m | 78 | 9 781 | -24% |
| ul. Kijowska 12 · 362 m | 38 | 16 331 | +27% |
| Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 7 · 401 m | 35 | 12 953 | +1% |
| Młynowa 60 · 101 m | 20 | 375 | -97% |
| Kardynała Stefana Wyszyńskiego 27 · 106 m | 18 | 9 671 | -25% |
| Jana Kochanowskiego 20 · 382 m | 15 | 11 919 | -7% |
| Młynowa 46 · 84 m | 14 | 14 262 | +11% |
| Czarna 2 · 140 m | 12 | 14 218 | +11% |
| Młynowa 38 · 230 m | 10 | 15 602 | +22% |
| Mławska 4 · 246 m | 10 | 668 | -95% |
| Młynowa 40 · 201 m | 8 | 16 018 | +25% |
Projekty w okolicy
Inne inwestycje z mieszkaniami w sprzedaży w promieniu 500 m i 1 km od tej inwestycji.
- W promieniu 500 m są 2 inwestycje z 181 mieszkaniami w sprzedaży.
- W promieniu 1 km są 2 inwestycje z 181 mieszkaniami w sprzedaży.
Ceny mieszkań w promieniu 500 m według liczby pokoi
Kawalerki
69 ofert
tu: 100
419 tys.–482 tys.
ta inwestycja: 412 tys.–478 tys.
2 pokoje
77 ofert
tu: 12
494 tys.–520 tys.
ta inwestycja: 437 tys.–655 tys.
3 pokoje
31 ofert
tu: 100
636 tys.–701 tys.
ta inwestycja: 633 tys.–891 tys.
4+ pokoje
4 ofert
tu: 6
991 tys.–1,07 mln
ta inwestycja: 1,01 mln–1,77 mln
inwestycje w okolicyta inwestycja (bledszy pasek)80% ofertśrodkowa połowa ofertmediana
Inwestycje w promieniu 500 m

Apartamenty Kopernika IV
Rogowski Development Sp. z o.o.
Przydworcowe · 450 m
- Oferta
- 224 / 51
- Średnia cena za m²
12 031 zł/m²
- Bilans zmian cen
▲ +3▼ −4
- Cena od
- 381 616 zł

Apartamenty Kopernika IIIB i S6
Rogowski Development Sp. z o.o.
Przydworcowe · 490 m
- Oferta
- 78 / 66
- Średnia cena za m²
11 847 zł/m²
- Bilans zmian cen
▲ +14▼ −0
- Cena od
- 481 676 zł
Liczymy aktywne oferty mieszkań na sprzedaż w Yandoo; inwestycja trafia do promienia według położenia jej pinu. Grupa pokoi z mniej niż 3 ofertami z ceną (metrażem, ceną za m²) nie ma paska. Najedź na punkt na mapie, by zobaczyć inwestycję, kliknij, by ją otworzyć.
Dane pochodzą z ofert inwestycji (dostępne i archiwalne) oraz z transakcji w okolicy (rejestr cen nieruchomości, promień ~1 km, ostatnie 2 lata). To ceny ofertowe, nie transakcyjne.