Yandoo
Logo Domy nad Mienią Sp. z o.o.

Domy nad Mienią Sp. z o.o.

1
inwestycja
5
ofert w sprzedaży
3
lat na rynku
od 1,7 mln do 1,7 mln
ceny

Inwestycje Domy nad Mienią Sp. z o.o.

Domy nad Mienią — zdjęcie 1
Gotowe
Zobacz 5 mieszkań

Kim jest Domy nad Mienią Sp. z o.o.

Mienią Sp. z o.o. Domy nad Mienią Sp. z o.o. to jedna z ponad 5 000 firm w bazie portalu rynekpierwotny.pl . Jej siedziba znajduje się w Stefanówce. W swojej ofercie deweloper Domy nad Mienią Sp. z o.o. posiada: Domy na sprzedaż o metrażach od 202 m² do 203 m² . Domy znajdują się w inwestycji: Domy nad Mienią. Każda inwestycja Domy nad Mienią Sp. z o.o. posiada szereg udogodnień spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Aktualna liczba ofert w sprzedaży: 5 nieruchomości w województwie mazowieckim . W celu uzyskania informacji o inwestycji skontaktuj się z Domy nad Mienią Sp. z o.o. . Czytaj więcej Kontakt Domy nad Mienią Sp. z o.o. otwocki, Stefanówka , ul. Żurawia 80 ZAPYTAJ DEWELOPERA Nagrody i wyróżnienia dla rynekpierwotny.pl Oferty <div c

Najważniejsze liczby

3
lata na rynku
1
inwestycja w sprzedaży

Opinie na temat dewelopera Domy nad Mienią Sp. z o.o.

Ładowanie opinii…

Najczęstsze pytania o dewelopera Domy nad Mienią Sp. z o.o.

Kiedy powstał Domy nad Mienią Sp. z o.o.?

Domy nad Mienią Sp. z o.o. działa na rynku deweloperskim od 2023 roku — to 3 lata obecności w branży.

Ile inwestycji realizuje Domy nad Mienią Sp. z o.o.?

W serwisie yandoo.pl mamy 1 inwestycję dewelopera Domy nad Mienią Sp. z o.o.: 1 w aktualnej sprzedaży.

Jakie mieszkania oferuje Domy nad Mienią Sp. z o.o.?

W aktualnej ofercie Domy nad Mienią Sp. z o.o. znajdziesz mieszkania od 5 do 6 pokoi, o powierzchni od 202 do 203 m².

Ile kosztują mieszkania Domy nad Mienią Sp. z o.o.?

Ceny w aktualnej ofercie Domy nad Mienią Sp. z o.o. zaczynają się od 8 305 zł/m². Cena konkretnego mieszkania zależy od inwestycji, metrażu i piętra — aktualne stawki są na kartach poszczególnych inwestycji.

Jak skontaktować się z Domy nad Mienią Sp. z o.o.?

Formularz kontaktowy oraz dane teleadresowe Domy nad Mienią Sp. z o.o. znajdziesz w sekcji „Kontakt" na tej stronie. Numer telefonu pokazujemy po kliknięciu — chroni to dewelopera przed automatami zbierającymi numery.

Kontakt

Logo Domy nad Mienią Sp. z o.o.
Domy nad Mienią Sp. z o.o.
ul. Żurawia 80, 05-462 otwockidomynadmienia.pl
Zadzwoń

Yandoo.pl

Zobacz jak Yandoo może Ci pomóc

Niezależnie czy szukasz pierwszego mieszkania, wynajmu na rok, sprzedajesz dom rodziców, czy chcesz tylko sprawdzić, ile warte jest Twoje M.

Kupić

Dzięki pełnej ofercie mieszkań, domów i działek na sprzedaż Yandoo pomoże Ci znaleźć najlepszą dla Ciebie ofertę.

Wynająć

Dzięki precyzyjnym filtrom i wyszukiwaniu po słowach kluczowych łatwo znajdziesz dom lub mieszkanie do wynajęcia, które pokochasz.

Sfinansować

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze finansowanie na zakup nieruchomości, bez ukrytych opłat i zapewnimy wsparcie na każdym etapie procesu.

Sprzedać

Niezależnie od tego, jaką drogę wybierzesz, aby sprzedać swój dom, pomożemy Ci przeprowadzić sprzedaż pomyślnie.

Wycenić

Dzięki zaawansowanym algorytmom analizującym podaż, popyt i transakcje pomożemy Ci realnie wycenić każdą nieruchomość.