
UNO Bemowo – Raport listopad '26
ul. Powstańców Śląskich
Bemowo, Warszawa
NAPOLLOŚrednia cena za m²
18 627 zł/m²
Zmiany cen ofert
▲ +38
średnio +3,9% (+38 tys. zł)
▼ −15
średnio −1,8% (−15 tys. zł)
ofert podrożało / potaniało od 3.08.2026
Ceny od
611 646 zł
Dostępna oferta
63 / 115
55% w ofercie · 52 sprzedanych
Zaawansowanie budowy
Instalacje i wykończenie wewnętrzne(61%)
III kwartał 2025
Rozpoczęcie budowy
III kwartał 2027
Planowane zakończenie
Rozkład dostępnych ofert
Struktura podaży według wielkości mieszkań — ile lokali było na starcie, ile zostało, a ile już sprzedano.
Kawalerkido 35 m² · 16% lokali
10/18(44%)
2 pokoje35-55 m² · 49% lokali
35/56(37%)
3 pokoje55-70 m² · 15% lokali
7/17(59%)
4+ pokojepowyżej 70 m² · 21% lokali
11/24(54%)
Co to mówi o inwestycji
- 3 pokoje schodzą najszybciej — sprzedane 10 z 17.
- Największa dostępna podaż to 2 pokoje (35 w ofercie).
Ceny mieszkań w tej inwestycji według liczby pokoi
Cena za całe mieszkanie, tylko lokale dostępne w sprzedaży. Skala taka sama jak w „Projektach w okolicy” niżej — można porównać.
Kawalerki
6 ofert
624 tys.–634 tys.
połowa ofert, zł
2 pokoje
25 ofert
738 tys.–786 tys.
połowa ofert, zł
3 pokoje
10 ofert
1,07 mln–1,21 mln
połowa ofert, zł
4+ pokoje
6 ofert
1,22 mln–1,27 mln
połowa ofert, zł
80% ofertśrodkowa połowa ofertmediana
Tabela lokali
Wszystkie lokale inwestycji według układu (kolumny) i piętra (wiersze). Kwadraciki na kaflu to wszystkie lokale z danego piętra i układu — kliknij kafel albo najedź na , żeby przejrzeć ich rzuty i szczegóły.
| Piętro | Kawalerka31–32 m² | 2 pokoje37–38 m² | 2 pokoje40–42 m² | 2 pokoje43–44 m² | 3 pokoje54 m² | 3 pokoje56–57 m² | 3 pokoje62–64 m² | 3 pokoje67 m² | 3 pokoje70 m² | 4 pokoje69 m² | 4 pokoje71 m² | 4 pokoje79–80 m² | 5 pokoi100 m² | 5 pokoi104 m² |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kuchnia | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks | aneks |
| Parter | ||||||||||||||
| I | ||||||||||||||
| II | ||||||||||||||
| III | ||||||||||||||
| IV | ||||||||||||||
| V | ||||||||||||||
| VI | ||||||||||||||
| VII |
Kolumna to układ: liczba pokoi i metraż. Lokale z tą samą liczbą pokoi, których metraże różnią się najwyżej o 2 m² (±1 m²), łączymy w jedną kolumnę. Kafel pokazuje pierwszy lokal w sprzedaży (gdy takiego nie ma — pierwszy z komórki). Cena przy lokalach w sprzedaży i zarezerwowanych to cena ofertowa; przy sprzedanych pokazujemy ją tylko w chmurce (ostatnia znana).
Cena za m² według metrażu
115 ofert · najedź na kropkę po szczegóły, kliknij, by otworzyć ofertę
Poziom dostępnych ofert w czasie
Liczba dostępnych mieszkań tydzień po tygodniu od 3 sie.
56 dostępnych ofert dziś
Tempo sprzedaży
Ile lokali już sprzedano i jakie mieszkania schodzą z oferty miesiąc po miesiącu.
52 z 115 sprzedanych
45%
Średnio 3,7 lokali na tydzień od początku pomiaru.
Mieszkania schodzące z oferty i wracające — miesiąc po miesiącu
Razem: zeszło 36 (w tym sprzedane 22) · wróciło 10 · netto −26
Kawalerki
3 zeszło
w tym sprzedane: 2
▲ 1 wróciło · netto −2
2 pokoje
17 zeszło
w tym sprzedane: 12
▲ 5 wróciło · netto −12
3 pokoje
10 zeszło
w tym sprzedane: 3
▲ 2 wróciło · netto −8
4+ pokoje
6 zeszło
w tym sprzedane: 5
▲ 2 wróciło · netto −4
w dół = mieszkania, które w danym miesiącu zeszły z oferty (pełny kolor — sprzedane, jasny — zarezerwowane) · w górę = wróciły do oferty, to głównie zerwane lub wygasłe rezerwacje · czarna kreska = netto · kolor = liczba pokoi · lokal liczony raz w miesiącu, per saldo
Cena inwestycji na tle konkurencji i transakcji
742 transakcji w okolicy (promień ~1 km, ostatnie 2 lata)
Powyżej cen okolicy
18 627 zł/m² oferty vs 14 371 zł/m² w okolicy (+30%)
Transakcje w okolicy
| Budynek | Transakcje | Mediana zł/m² | vs oferta |
|---|---|---|---|
| Marynin 33A · 873 m | 195 | 15 403 | -17% |
| Marynin 33 · 950 m | 81 | 15 356 | -18% |
| ul. Wieśniacza 8 · 800 m | 29 | 14 905 | -20% |
| Marynin 33 · 943 m | 29 | 15 602 | -16% |
| Hery 25A · 444 m | 24 | 96 | -100% |
| Pirenejska 3B · 389 m | 8 | 7 714 | -59% |
| ul. Pirenejska 9 · 529 m | 8 | 589 | -97% |
| Powstańców Śląskich 108C · 551 m | 8 | 15 824 | -15% |
| Juliusza Kaden-Bandrowskiego 9 · 717 m | 8 | 12 604 | -32% |
| Gustawa Morcinka 3 · 920 m | 8 | 15 948 | -14% |
| Hery 25B · 442 m | 7 | 18 519 | -1% |
| Romualda Millera 10 · 783 m | 7 | 13 696 | -27% |
Projekty w okolicy
Inne inwestycje z mieszkaniami w sprzedaży w promieniu 500 m i 1 km od tej inwestycji.
- W promieniu 500 m jest 1 inwestycja z 43 mieszkaniami w sprzedaży.
- W promieniu 1 km jest 6 inwestycji z 129 mieszkaniami w sprzedaży.
Ceny mieszkań w promieniu 500 m według liczby pokoi
Kawalerki
4 ofert
tu: 6
591 tys.–607 tys.
ta inwestycja: 624 tys.–634 tys.
2 pokoje
brak w okolicy
tu: 25
ta inwestycja: 738 tys.–786 tys.
3 pokoje
21 ofert
tu: 10
1,07 mln–1,16 mln
ta inwestycja: 1,07 mln–1,21 mln
4+ pokoje
17 ofert
tu: 6
1,21 mln–1,26 mln
ta inwestycja: 1,22 mln–1,27 mln
inwestycje w okolicyta inwestycja (bledszy pasek)80% ofertśrodkowa połowa ofertmediana
Inwestycje w promieniu 500 m
Liczymy aktywne oferty mieszkań na sprzedaż w Yandoo; inwestycja trafia do promienia według położenia jej pinu. Grupa pokoi z mniej niż 3 ofertami z ceną (metrażem, ceną za m²) nie ma paska. Najedź na punkt na mapie, by zobaczyć inwestycję, kliknij, by ją otworzyć.
Dane pochodzą z ofert inwestycji (dostępne i archiwalne) oraz z transakcji w okolicy (rejestr cen nieruchomości, promień ~1 km, ostatnie 2 lata). To ceny ofertowe, nie transakcyjne.
