Yandoo
PC

PF Construction Sp. z o.o.

1
inwestycja
4
ofert w sprzedaży
od 2,5 mln do 2,7 mln
ceny

Inwestycje PF Construction Sp. z o.o.

Riverside Residence — zdjęcie 1
Gotowe
Zobacz 7 mieszkań

Kim jest PF Construction Sp. z o.o.

Ten deweloper nie dodał jeszcze opisu.

Opinie na temat dewelopera PF Construction Sp. z o.o.

Ładowanie opinii…

Najczęstsze pytania o dewelopera PF Construction Sp. z o.o.

Gdzie buduje PF Construction Sp. z o.o.?

Inwestycje dewelopera PF Construction Sp. z o.o. w serwisie yandoo.pl znajdują się w jednym mieście: Warszawa (1).

Ile inwestycji realizuje PF Construction Sp. z o.o.?

W serwisie yandoo.pl mamy 1 inwestycję dewelopera PF Construction Sp. z o.o.: 1 w aktualnej sprzedaży.

Jakie mieszkania oferuje PF Construction Sp. z o.o.?

W aktualnej ofercie PF Construction Sp. z o.o. znajdziesz mieszkania 5-pokojowe, o powierzchni 217 m².

Ile kosztują mieszkania PF Construction Sp. z o.o.?

Ceny w aktualnej ofercie PF Construction Sp. z o.o. zaczynają się od 10 572 zł/m². Cena konkretnego mieszkania zależy od inwestycji, metrażu i piętra — aktualne stawki są na kartach poszczególnych inwestycji.

Jak skontaktować się z PF Construction Sp. z o.o.?

Formularz kontaktowy oraz dane teleadresowe PF Construction Sp. z o.o. znajdziesz w sekcji „Kontakt" na tej stronie. Numer telefonu pokazujemy po kliknięciu — chroni to dewelopera przed automatami zbierającymi numery.

Kontakt

PF Construction Sp. z o.o.

Yandoo.pl

Zobacz jak Yandoo może Ci pomóc

Niezależnie czy szukasz pierwszego mieszkania, wynajmu na rok, sprzedajesz dom rodziców, czy chcesz tylko sprawdzić, ile warte jest Twoje M.

Kupić

Dzięki pełnej ofercie mieszkań, domów i działek na sprzedaż Yandoo pomoże Ci znaleźć najlepszą dla Ciebie ofertę.

Wynająć

Dzięki precyzyjnym filtrom i wyszukiwaniu po słowach kluczowych łatwo znajdziesz dom lub mieszkanie do wynajęcia, które pokochasz.

Sfinansować

Znajdziemy dla Ciebie najlepsze finansowanie na zakup nieruchomości, bez ukrytych opłat i zapewnimy wsparcie na każdym etapie procesu.

Sprzedać

Niezależnie od tego, jaką drogę wybierzesz, aby sprzedać swój dom, pomożemy Ci przeprowadzić sprzedaż pomyślnie.

Wycenić

Dzięki zaawansowanym algorytmom analizującym podaż, popyt i transakcje pomożemy Ci realnie wycenić każdą nieruchomość.