Ander Andrzej Nakielski Sp. k.
Inwestycje Ander Andrzej Nakielski Sp. k.

Inwestycja „Osada Magdalenka” to nietuzinkowe osiedle domów położone w Słominie – podwarszawskiej miejscowości. To wyjątkowy projekt, który łączy w sobie nowoczesny styl z przytulnym klimatem kameralnego osiedla i zielonej części miasta. Tutaj czeka na Ciebie cisza, spokój i zieleń prywatnych ogrodów. W okolicy znajdziesz też najważniejsze punkty na mapie każdej rodziny: przedszkola, szkoły, obiekty sportowe czy sklepy. Piękne, funkcjonalne i całoroczne domy jednorodzinne do kupienia w Słominie. Poznaj naszą ofertę i umów się na spotkanie. Nowoczesny domy jednorodzinne bez żadnych prowizji od sprawdzonego dewelopera.
Kim jest Ander Andrzej Nakielski Sp. k.
Najważniejsze liczby
- 4
- lata na rynku
- 1
- inwestycja w sprzedaży
Opinie na temat dewelopera Ander Andrzej Nakielski Sp. k.
Ładowanie opinii…
Najczęstsze pytania o dewelopera Ander Andrzej Nakielski Sp. k.
Kiedy powstał Ander Andrzej Nakielski Sp. k.?
Ander Andrzej Nakielski Sp. k. działa na rynku deweloperskim od 2022 roku — to 4 lata obecności w branży.
Ile inwestycji realizuje Ander Andrzej Nakielski Sp. k.?
W serwisie yandoo.pl mamy 1 inwestycję dewelopera Ander Andrzej Nakielski Sp. k.: 1 w aktualnej sprzedaży.
Jakie mieszkania oferuje Ander Andrzej Nakielski Sp. k.?
W aktualnej ofercie Ander Andrzej Nakielski Sp. k. znajdziesz mieszkania 4-pokojowe, o powierzchni 113 m².
Ile kosztują mieszkania Ander Andrzej Nakielski Sp. k.?
Ceny w aktualnej ofercie Ander Andrzej Nakielski Sp. k. zaczynają się od 8 165 zł/m². Cena konkretnego mieszkania zależy od inwestycji, metrażu i piętra — aktualne stawki są na kartach poszczególnych inwestycji.
Jak skontaktować się z Ander Andrzej Nakielski Sp. k.?
Formularz kontaktowy oraz dane teleadresowe Ander Andrzej Nakielski Sp. k. znajdziesz w sekcji „Kontakt" na tej stronie. Numer telefonu pokazujemy po kliknięciu — chroni to dewelopera przed automatami zbierającymi numery.
Kontakt
Yandoo.pl